Çocuklar için Çiftlik Hayvanları Yapbozu

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61.7 MB
  • Version 3.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Turan Arslangil
Çocuklarınız mobil cihazınızda sevimli hayvanların yapbozlarını yaparken çok eğlenecekler.

Çocuklar için Çiftlik Hayvanları Yapbozu adından da anlayacağınız üzere çocuklara özel olarak geliştirilmiş yapboz oyunudur. Yapbozlar sevimli hayvanlardan oluşuyor. Oyunda bir çok çiftlik hayvanı, oyunun arka planları ve eğlenceli müzikler yer alıyor. 

Çocuklarınızı bu yapboz oyununu oynarken harika grafikler eşliğinde eğlenecekler. 29 farklı çiftlik hayvanının yapbozunu yaparken oldukça keyifli vakit geçirecek olan çocuklar aynı zamanda da kişisel eğitimlerine katkı sağlayacaklar. Hayvanların sesleri eşliğinde yapbozları tamamlamaya çalışacaksınız. 

Uygulamanın temel mekanikleri dokun,sürükle ve bırak şeklindedir. Oyunun ana menü kısmından dilediğiniz yapbozu seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Yapboz parçalarını doğru yere sürükleyin ve yapbozu bitirin. Çocuğunuz yapbozu bitirdikten sonra balonlar yukarı doğru kaymaya başlayacak. Balonları dokunarak patlatmaya çalışın.

Sağ at köşede beliren butona dokunarak bir sonraki yapboza geçebilirsiniz. Oyunu ilk indirdiğinizde çocuklarınızı yönlendirerek oyuna alıştırabilirsiniz. Çocuklar için Çiftlik Hayvanları Yapbozu mobil oyunu çocuklarınız için oldukça eğlenceli bir oyun olup onların eğitimlerine de katkı sağlayan kaliteli bir uygulamadır. Oyunu Android  mobil cihazınıza indirerek onları eğlendirebilirsiniz. 

Çocuklar için Çiftlik Hayvanları Yapbozu indir